Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz oriic #41568 üzenetére

    Szerintem a kolléga nem ismeri annyira a PH! színvonalát, nem tudja hogy itt ilyen nemigazán fordulhat elő.

    Tapasztalat az hogy semmiből nem árazzák be a nagyon régi modelleket.

    kis on:

    Mostanában 90%ban filmezek az xboxon, de elkeserítően buta ez a gép szerintem.
    Eleve az explorerben nem lehet teljes képernyős nézetre váltani ha jutubozol ( tudom, van applikáció)
    USB-ről nagyon nyögvenyelősen játszik le filmet. Bepróbálkoztam a m****ie.cc-oldallal (nemtudom warez-e, nem az a szándékom ) is hát na az végképp zsákutca volt a sok reklám oldal miatt elvesztem a tengerben.

    Egyszóval ilyen téren biztosan jó lesz majd ha ONE-ra váltok, írhatnál is róla pár sort, ha használod ilyesmikre ( netezés, filmezés) hogy mivel tud a ONE többet. Mert szerintem itt nem a hardveres korlát a gond, hanem a fejlesztés hiánya. a YT app, szerintem kifejezetten rosszabb lett a legutóbbi nézetváltás/frissítés óta .

    Pozitívum hogy a yt app nagyon jól használja a netet, mindig a sávszélnek megfelelően választja a képinőséget, így sosem akad meg. jutubon van fent egy csomó teljes film, azokat nézegettem a héten.

    Nameg ez a pár app ez miért csak ennyi? Nincs rá lehetőség, vagy csak nálunk direkt korlátozzák ezeket?

Új hozzászólás Aktív témák