Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Na egy kis unatkozós szösszenet tőlem.

    Rayman origins nagyon jó csak a vége fele igencsak nehéz nem tudom hány éveseknek való de kíváncsi lennek egy 6 éves hányszor vágja földhöz mire kiviszi. Egyébként nagyon szép a grafikája és nincs fps drop ami erős pozitívum. :)

    Geras of war 2. Meg jobb mint az 1 eddig nagyon bejön a kampány része bar meg nem vittem ki. Fps drop néha van de talán kevesebbszer mint az 1 ben -volt. Sztem tuti megveszem a 3 mat is.

    Gta IV Hat ezt lehet hiba volt megvenni így a PC - s verzió után. Hangulata továbbra is nagyon ott van meg a rádiók is jók stb. De a grafika az nagyon el van mosva/nagyolva (pc s hez képest legalábbis főleg ha távolba nézek) illetve iszonyatosan beakad néha szerintem jó ha van 15 fps. Ettől azért tartok a GTA V eseteben is, hogy ilyen lesz de fel evet meg azért nem szívesen várnék rá, hogy megjelenjen pc re is. Na mind1 majd meglátjuk.

    Ja és meg vmi akinek otp -s webkártyája van másnál is volt olyan hogy lement mínuszba? :Y
    Hogy a fenébe ma néztem és kemény - 7 Ft. ba volt pedig utoljára pont a GTA IV et vettem vele.

Új hozzászólás Aktív témák