Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz drpele #4 üzenetére

    Üdv!
    Hát az első link alól még csak az derült ki, hogy van 1-2 problémás darab(de miből nincs?), a többi meg a felhasználók butasága.
    A másodikból meg az derül ki, hogy egyre több a hibás darab.
    Most erősen elgondolkodtam.
    Szimpatikus a készülék, és nem csak az ára, meg a PH!-s ajánlás és Strong Test is elég meggyőző, de ezeknél is sokkal fontosabbak a felhasználói vélemények.
    Ezeket elég kritikusan szoktam olvasgatni --> az esetek jórészében nem a router, hanem a user barmol el valamit.

    Amúgy még mindig nem tudtam meg, hogy a 54mbit-es X-micro-nak leszedhető-e az ugyan olyan (csatlakozású és kinézetű) antennája, mint amilyen a 108mbit-esnek van? (ez utóbbin biztosan leszedhető)

    Amúgy Te melyiket ajánlanád a kettő közül?(sebesség, tehát 54mbit vs. 108 nem mérvadó).
    Elég stabil kapcsolat kellene nekem a letöltések miatt :)

    Ja és a letöltés - legalább is még jó darabig - kábelről kábelre menne (tehát WAN-on be, LAN-on ki), az 54mbit-es kapcs elég sokáig csak dísznek lesz a ketyerén.
    Amúgy másik wireless eszköz nélkül meg lehet mondani, hogy ép-e a wireless része a dolognak, ha a kábeles működne? (tudom hogy hülye kérdés)
    Kicsi az esély, hogy az ablakból véltelenül találok valakit, akinek van és nyitva is hagyta :))
    Üdv:
    Dchard


    [Szerkesztve]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • dchard

    veterán

    válasz drpele #6 üzenetére

    ''Sajnos az olcsóságnak ára van.''
    Ezzel eddig is tisztában voltam, csak most olyan kiábrándítóan hangzik. :(
    Ezek szerint az ismeretek fényében már nem vennél ilyen routert még1szer?
    Az ára ugyan meggyőző, de ha szar lesz, akkor ingyen sem kéne.
    A sima 54g-vel megegyező tudású, de megbízhatóbb gyártóktól származó modellekről ha valaki tudna informálni - bár ez nem tartozik szorosan a témához - azt nagyon megköszönném.
    Azt hiszem erről már tudom azt, amit tudnom kell a mérlegeléshez.
    Üdv:
    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • pallmallka

    tag

    válasz drpele #11 üzenetére

    Nekem a 108Mb-s van :( ahhoz kellene. Azért kossz az infot.

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a bináris számrendszert és aki nem...

Aktív témák