Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudeee

    őstag

    válasz Viktor77 #28435 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R
    A lagra rátérve amire emlékszem és tapasztaltam:
    Szombaton este fél 10 felé készítettem a karaktert amivel aztán rögtön be tudtam logolni - azonnal reagált amint beírtam a felhasználónevet és a jelszót (rögtön továbbított).
    Ez után elmentem kajálni és kb. 11 felé ültem le újra, amikor meg már nagy volt a lag - számomra, abból gondolom, hogy az accountra való belogolásnál több másodpercet állt a login majd utána haladt tovább. A Dwarf kezdőn fejlődgettem egész éjjel, 11-től másnap hajnali 4ig és stabilan éreztem a lagot.
    Addonok vagy kliensbeállítás miatt lehet ilyen?
    A furcsa az, hogy vasárnap délután viszont fele akkora lagg volt mint amit szombaton este - vasárnap hajnalban tapasztaltam. Ha az addonok miatt lett volna akkor fixen ugyan olyan lett volna szombaton és vasárnap is nem? A netemmel nem volt gond, más nem lagolt.
    Nem nagyon értem hogy ez mitől lehetett. Van ötletetek?

    Gabranek:
    A Törpök és a Gnómok Dun Morogh-ban kezdenek, annak a bal alsó sarkában. Sajnos a pontos nevére nem emlékszem.
    Jelenleg Westfallban vagyok, Ironforge-ból átmentem Stormwind-be vasúttal, mert az ottani terepet jobban ismerem mint az északi vidékeket.
    Köszi, ha szükségem lesz segítségre majd megkereslek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák