Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz LucifeI2 #6164 üzenetére

    A fair pvp-ről..
    Levittem a párom kiskariját SM:lib-be, miközben futottunk el Undercity előtt, egy pillanatra megálltam a gnome kosztümös gépnél. :) Persze az őrök rámjöttek de nem vertem le őket, mentem tovább..hopp egy lock dot is rámkerült "valahogy" :U
    Na mindegy mentem mert a páromat mounton követte egy 44es priest és gyanús volt. 50% hp-m volt az őrök meg a dot után, és nem akartam kiváltani shadow formból, mert féltem hogy eltűnik a kosztüm. :B A pap persze betámadta a 14 szinttel kisebb karit, én meg egy instant SW: D-vel segítettem a problémán.. és kaptam egy DC-t. Mikor visszalogolok, tickelnek rajtam a dot-ok, nézem mi van?! Senki nem volt körülöttem mikor kidobott. Egy 70es lock meg 3-4 30as kari ütött éppen.. 50% hp-ról indultam. :( A lol, hogy a lockot szétkaptam mint foxi a lábtörlőt,(shield, dispel, racial heal, renew, flash heal, silence, fear majd nuke :) ) aztán a kicsik elkezdtek futni ezer felé, egy dottal ajándékoztam meg mindegyiküket. :)

    Beérve SM-be 4-5 70es s3 as fegyós illető verte szét a kicsiket... aztán mikor egyiküket majdnem megöltem befutott egy instába.. majd ki... :U

Új hozzászólás Aktív témák