Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Viktor77 #61746 üzenetére

    Ez természetesen nem állt szándékomban. Ezért is írtam, hogy erősen szubjektív a véleményem.
    Amikor elkezdtem x éve a WoW-ot kis lockommal úgy törölték fel a padlót lépten nyomon, ahogy akarták. El is hoztam arról a szerverről.
    Mostanság, ahogy tudom, szintezem azon a PvP szerveren maradt DK-m és még Shadowmoon valleye-t sem hagytam el, de már kétszer gankeltek. DK-t, WoD-ban, kb két hete.
    Aláírom, hogy egy kicsivel jobb a helyzet mint volt, mert azért találkozok egy két azonos szintű hordással akikkel bőven ellovagolunk egymás mellett (bár megnézném, hogy azonos feltételek mellett a lockomat is békén hagyták volna) de az én tapasztalataim borúsak. Amúgy a The Maelstrom szerverről van szó.

    Szó ami szó, nekem nincsenek jó tapasztalataim PvP szerverekkel, mivel nem érdekel a PvP (már amennyire legit PvPnek lehet nevezni azt ha egy lvl 100-as két ütésből lecsap egy 50% HP-n járó 93-ast aki épp egy questmobbal birkózik). Aki engem megkérdez annak ezt el is mondom.
    Rossz képet festeni illetve lehúzni egyáltalán nem akarom ezeket a szervereket és sajnálom, ha így jött le.

Új hozzászólás Aktív témák