Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • decibel

    aktív tag

    Köszi a tanácsokat. Igen szétesett a guild, a régi hc játékosok (már ha lehet így nevezni egy csak normálokat raidelő guildben levőt) vagy másik guildbe mentek, vagy abbahagyták a wow-ot. Maradtunk páran lojálisok és elkezdtük nulláról felépíteni a guildet új officerek (köztük én is, ennyire kétségbe voltak esve :D), recruitálási szintkövetelmény leesett lvl40-re. Most újra érezni a folyamatosan raidelni akaró emberkék és csak a néhanapján feliratkozó családapák közti feszültséget. A legnehezebb a néhanapján feliratkozó tankoknak megmagyarázni mit kell csinálni, főleg annak tükrében, hogy soha nem tankoltam és vannak dolgok amiben nem tudok segíteni, mert nem látom mi a baj (pl instructor). Meg officerként a folyamatos sírás kezelése (Ez az utolsó alkalom, hogy tankolok, én dps vagyok...; Valaki jöjjön normal dungeonbe segíteni...) agyrém. Már úgy érzem nem is fun a wow, hanem munka.

    Na mindegy kisírtam itt magam kicsit. :D

    Azóta egyébként lement minden Sapphironig, egy 25 perces Heigennal, ahol életben maradt egy tank, én, és egy másik healer. :))

    "you are a monkey poo-poo"

Új hozzászólás Aktív témák