Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Tüzi #33847 üzenetére

    Figyi már, a Type egy ócsósított T-54 aminek első prototípusa 1946ban készült el.
    ????? 1960-70ből hol vannak itt tankok?
    Ha valakinek akkor neked, mint PII tulajként nem kéne rágódnod ezen, a hosszú 88as könnyen átlövi...
    (#33849) Tüzi: és? ez még mindig az 1946-os tank másolata, nem kapott sem L7 ágyút, sem új lőszert, sem új motort, sem reaktív páncélt, semmit. Gyengített T-54...

    (#33844) Djuree: fejleszd, és tégy magadnak egy szívességet, legyen fejlesztve a D10 is amikor megveszed az IS-t.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Tüzi #33847 üzenetére

    Megértelek... a Type59-et elsősorban farmolásra vettem, és azóta sokkal jobban megy a tank fejlesztés.
    De a másodlagos cél az artyk irtása volt.... remek szórakozás.
    Nem tudom miért, de mindennél jobban szeretek elpukkantani egy önjáró löveget.

    Ha a csapat nyerésre áll, és valaki foglalni kezd, akkor megkérem, hogy várjon, elöbb nyirjuk ki a maradék artykat. Olyan jószívű vagyok, hogy ezt Ctrl+Enterrel szoktam beírni.
    De a legjobb, hogy az utolsó pecs óta, ha egy artyval szembe állok és árkád módban rám lő, akkor szinte biztos, hogy marad (1%)10-50 HP-m. Ilyenkor a legjobb beleereszteni 2 lövést.
    A legtöbben dermedten állnak, nem is menekülnek.

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Tüzi #33847 üzenetére

    Nem tudom melyik fórumon írták, de Tier7 és fölötte már nemhogy OP-nak nem fogod tartani a Type-ot, de keresni fogod őket az ellenfélnél. Nálam ez a mondás egyértelműen beigazolódott. Igaz nem Pantherrel játszom, de szerintem ők se lehetnek olyan rosszak, de azt bizton állíthatom, hogy amerikai és orosz nehezekkel a Type-ok a legkönnyebb falatok. Egyrészt sokkal több gyengébb játékos ül a Type-okban sokszor, akiknek semmi tapasztalatuk nincs a magas tierű tankokban és bohóckodnak velük, másrészt 198-as pen fölött én eddig mondjuk 100-ból 5-ször pattantam róluk. Jó persze pontosan tudom, hol kell lőnöm őket a biztosra, de ez meg már sokszor le volt írva mindenhol.

    Francia OP dolog. A Lorraine tényleg erős, de csak azért mert még nem ismerik igazán az emberek. Olyan csapatban, akik felmérik, hogy a francia tankokat lőjük először, ott sima nyerés a vége. Egyrészt, francia tankról a legkevesebb a pattanás, tehát 2-3 lövés bármelyikük és rögtön egy jól penetráló ellenféllel kevesebb. Én nagyon ritkán használom a chatet, de ha franciák vannak az ellennél, akkor azzal kezdem, hogy beírom figyeljenek a csapattársak rájuk, mert ők a legveszélyesebbek. Sokszor bejön, rögtön őket lőjük ki és onnantól sima nyerés a vége.

Aktív témák