Hirdetés

Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz vhw #3001 üzenetére

    Azokkal fognak majd beálni a bokorba kempelni.Különben kilövik őket mint a szél főleg hátulról.Részemről az orosz vonalat favorizálom ott is a páncélvadászokat.Jól lehet velük haladni és még az ezüst is szépen jön.A SU85-100 egy kifejezetten farmolós TD , mert körönként le lehet hozni vele 20-30K ezüstöt és ha nem lőnek szét a javítás kicsi.Amúgy én nem szoktam sokáig kempelni , inkább úgy mondanám , hogy taktikusan kivárom merre mozdul el az ellen és úgy indulok én is. Azért 6-7-es szinten már az ember ismeri a mapokat annyira , hogy hol lehet számítani az ellenre úgy , hogy ő legyen kedvezőbb pozícióban .Ez egy taktikai játék , ki kel használni a mapok adta lehetőségeket .Belefér némi kempelés.Persze az , hogy valaki el sem mozdul 15 percig a kezdőröl egy hatos szintű tankal nagy balgaság.Reményeim szerint a nullázás után már az értelmesebb réteg marad csak meg.

    Tegnap volt egy köröm ahol egy srác direkt kilőtte kezdéskor a csapatomból a barackokat . :W Hármat szedett le mire kilőttük. Ennek mi értelme ?

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Aktív témák