Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stigma.HC

    senior tag

    Én konkrétan azért veszek aranyat, majd abból prémiumot mert baromira nincs kedvem alap fiókkal lejátszani azt a napi 10-15 csatát amit átlagban megyek, planetwot szerint 10.1 a napi átlagom. Néha játszom 30-40 csatát de az igen ritkán van. Van más hóbortom ami sokkal többe kerül nekem mint ez a havi 3000 forint. Mégis sokszor ezért néznek engem hülyének, hogy költök egy játékra. Bezzeg a többi hülyeségem nem zavarja őket ;]
    Ja és az artykról meg annyit, hogy rohadt wg :P
    Tegnap este mentem egy kört is-8-al, ha már szeretem akkor játszok is vele. Szép nagy kempelésbe kezdett mindenki az elején(Redshire). Hát a nagy büdös azt, meguntam, én nekiindultam, kemény voltam mondom majd megmutatom :DDD Hamar szembetaláltam magam E50-el és egy Centurion-al. Ó egész jól ment 1800 sebzés kiosztásáig jutottam de végül az artyk szétszedtek. Nem fogok állandóan fedezék mögött kuksolni miattuk. Nekem az már nem játék akkor :)

    "Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Új hozzászólás Aktív témák