Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz emre #28666 üzenetére

    Azért kérdeztem , mert Qru kért tőlem neveket és valami alapján írnom kelet négy nevet. A munkaköri leírásról még nincs konkrét infóm azon kívül , hogy csak törölni tud ,de szerkeszteni nem . Természetesen pihenőre sem küldhet senkit. Szerintem aki aktívan jelen van a topikban és vállalta a dolgot , benne van a szavazati listában . Minon későn rakta be magát az igaz . Átrakom majd a lenti posztot az ON-ba is és Minon is dobhatna oda a szavazásról ha már vállalta a kampányfőnöki pozíciót . A hitelesített -szavazatszámlálónk H1mpi pedig eltünt szóval addig áll minden :DDD

    Nem gondolom , hogy ez kézzelfogható előnyt jelentene ezt már írtam inkább ez egyfajta közösségépítő szerep amihez titullus párosul semmi több .Aki elvállalja mert megszavazták az továbbra sem fog változtatni a fórumos szokásain csak a jobb alsó sarokba kap egy Delet gombot.

    Off .: Ha bingisz hozza a Zwackos pajtásokat akkor innentől minden + szavazat egy pikoló sör az első nyugdíjából :))

    Szbalogh .: Nem kell átadni mert 4 ember kell szóval maradsz :DDD

    Minon .: Támogatlak-om simán maradhat a hétvégéig a dolog . Eddig nem volt senki szóval ráérünk .

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák