Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kchryss #221445 üzenetére

    Nem tudom hogy számolod a kb. 7 csatát? :U

    Nálam más a matek és bárcsak a tied lenne a valós, el híheted nem sírnék.
    Szóval vegyük a 51.48 indulásnak és a jelenlegi 51.25-t.
    Nekem 1 század növeléshez vagy bukáshoz 4 csata kell vagy ennyivel számol a rendszer.

    Tehát 51.45 -> 51.44 = 4 csata
    azaz
    51.48 -> 51.25 = 92 csata

    Nyilván az én hibám csak elég frusztráló hogy meg kell szakadjak a botokkal vagy a kemper, b@szok segíteni über lila mellett aki inkább elrohan még hátrébb hogy aztán még tudjon sebezni kettőt mert kell a wn8-nak hogy lehozzuk a csatát de még akkor sem sikerül.
    Nyilván van benne benézett kör és pikk pakk meghaltam csak hát a másik értékek meg nem azt mutatják hogy lefelé kellene esnie a győzelmi arányomnak.
    Na meg van persze 4-5 nyerő csata zsinórban és játszani se merek mert ráadásul kétszer annyi wtr és wn8 mint az alap és tudom hogy jön a szo.ó csak hát az ilyen napok kb. mint a fehér holló.

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    válasz kchryss #221445 üzenetére

    Több ilyennel is találkoztam, akiket csata után valami miatt megnézegettem, és ez alapján következtettem, hogy ha random ennyi ilyet találtam akkor valszeg többen is lehetnek, nem csak úgy tippelgetem de persze statisztikai táblázatot nem vezetek róluk.....az egészet csak amiatt írtam hogy tök felesleges általánosítani, mert nem egy-egy ilyen játékossal találkoztam akinek tényleg magas win rate mellett átlagos vagy éppen hogy csak jó wn8 statja volt.

    Nos ők jó esélyellel nem húztak semmilyen statot egyszerűen így hozta ki a játék nekik ahogy a játékos bázis nagy részének.

    Ez persze nem azt jelenti hogy akinek magas win rateja van az tuti gyök2 win8al rendelkezik, SŐT bizonyára magasabb a win8 általánosságban hiszen a kettő össze függ ahogy írtad is, én csak arra akartam kilyukadni hogy van ellenpélda és szerintem nem is kevés.

    Azok akik annyira bele vannak szerelmesedve a stathajkurászásba hogy tizedpontokra nézik napi szinten hogy változott egy -egy mutató, sőt célzottan gyúrnak rá ők vannak kevesebben, csak persze hangosabbak mert jellemzően ők azok akik aktívan fórumoznak is. - szerintem, statisztikai felmérésem erre sincs. :D

    =^-^=

Új hozzászólás Aktív témák