Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz zodo #221446 üzenetére

    Ja lehet hogy elszámoltam. Én a recent-et számoltam, mert ugye az x tengelyen 22800-tól 25000-ig vannak a csaták, vagyis 2200 csata.
    Úgy számoltam hogy 2200 csatával estél felfelé kerekítve 0,3%-ot akkor ezen a 2200 csatán belül a 0,3% az 6,6 csata.
    Végül is recentben igazam is lenne, de itt a WR százalékok a totál WR-et jelentik, így valóban nagyobb volt az esésed mint azt elsőre gondoltam.
    Az hogy 1%-hoz mennyi csata kell nagyban függ attól hogy hány csatád van már, ezért nem szoktam nézni a totál WR-et, helyette az utolsó 1000 csata WR-jét szoktam nézni, az sokkal jobban tükrözi a jelenlegi teljesítményt.

    Valami hiba biztos van a játékodban is ha a sebzés növekedése ellenére esik a győzelmi arányod. Kis mintán tud szívatni a WG, vannak szopó napok néha amikor tényleg olyan társakat kapsz hogy felesleges játszani, de olyan nincs hogy 2200 csatán keresztül szopasson. Az túl sok csata.

    Szerintem túlságosan rá vagy görcsölve erre az egész statisztikára. Nem szabad ennyire betegesen nézni ezeket. Ezzel csak azt éred el hogy félsz hogy megint vereség lesz, a félelemből frusztráció lesz, aztán kedved se lesz játszani de muszájból azért csak nyomod, aztán ilyen mentális állapotban törvényszerű hogy nem is fog menni a játék és belekerülsz egy jó nagy negatív spirálba.

    Az iyouxin csatát is nem értem miért kerested meg és miért elemezted ki. Nem a csatán húzta fel magát, sőt annyira fel sem húzta magát. Egész nap sírtak neki a cseten és kérdezgették hogy mit csináljanak hogy jobb legyen a győzelmi arányuk. Sokáig tök normálisan válaszolt, adta a tanácsokat, aztán abból lett elege hogy hiába mondott bármi okosat jött rá az innen a topikból is ismerős mantra hogy "mindig első vagyok a csapatban mégis mindig veszítünk mert szopat a WG". Erre meg nehéz bármi okosat mondani főleg hogy általában fele sem igaz (Nem is olyan gyakran vannak az elsők között csak szeretik azokat a csatákat kiemelni maguknak és a bénázósakat elfelejteni és sokszor a WR-jük sem olyan tragikus mint amilyennek beállítják). Nem igazi rage volt hanem elég nagy színészkedés, látszik is hogy kétszer is elröhögi magát közben.

    A lényeg hogy ha nem folyton mérgelődik az ember, ha nem mindenben a rosszat keresi, ha pozitívan áll a dolgokhoz, ha képes objektíven nézni a saját teljesítményét, ha képes meglátni a saját hibáit és nem mindig másokat okolni és tud is tanulni a saját hibáiból akkor fejlődni fog és győzelmi arány is automatikusan javulni fog. Az egész hozzáállás kérdése.

    Nézzétek meg ezt a játékost: Udo_Der_Zipfelklatscher
    A 40-es éveiben járó osztrák pasi. Lenyomott huszonpárezer csatát amivel átlagos 1300 wn8-at és 50% körüli WR-et ért el. Majd kb 1 éve ráakadt iyoxin csatornájára. Egyre többet nézte az adásait, egyre többet kérdezett tőle, néha szakaszoztak is együtt, kapott személyes tanácsokat is hogy milyen tankokkal játsszon min javítson, mire figyeljen oda. A 40-es pasi pedig ennyi idősen elkezdte megtanulni hogyan kell jól játszani. Elkezdett egyre jobban játszani. Régebben 2 jelet is nehezen rakott tankokra, ma meg már 3 markol tankokat. És nem iyouxin játszik a fiókján. Meg lehet nézni a recentjét, brutális a különbség a totál és a recent statjai között. Az egykor 50%-os játékos hónapok óta folyamatosan 60% körüli Wr-et hoz. Ennyit jelent a szemléletváltás és a jó hozzáállás!
    Ha egy idősebb pasi aki már nehezebben tanul képes erre, akkor ti is képesek vagytok rá. Csak hát mindig egyszerűbb keseregni és a körülményeket okolni ...

Új hozzászólás Aktív témák