Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz szbalogh #219433 üzenetére

    Minek raktál safe stowage direktivát rá, ha nincs olyan felszerelésed?
    Az akkor is ad valamit?

  • kchryss

    addikt

    válasz szbalogh #219433 üzenetére

    Kvali utáni első divízió után volt már olyan hogy 200%-on álltam, de akkor nagyon jól sikerült a kvali és a szorzók között is egy rakás 4x-es összejött. Aztán a végére visszaestem általában azért mert erősebb lett a mezőny, de néha azért mert olyankor játszottam amikor nem kellett volna mert nem voltam ott fejben.

    előző szezon utolsó epizód: 203 csata, 92% stráf hatékonyság, 56% wr, 2150 dpg (itt még 15 szint volt nem 10, több stráf kellett egy divízió teljesítéséhez)
    mostani szezon első epizód: 168 csata, 86% stráf hatékonyság, 52% wr, 2060 dpg
    mostani szezon második epizód: 129 csata, 103% stráf hatékonyság, 55% wr, 2240 dpg

    Jelenlegi rankedet még nem kezdtem el. A tervem az hogy ma addig randomozok amíg meg nem szerzem az obj279e-t. Aztán holnap és holnapután ruszki szerveren grindelek tankot és megszerzem a második 10-es tankomat hogy ki tudjam végre használni ott is a ranked szorzókat (1 nap csak 1 tankot lehet leszorzózni bónusz csatákkal és ha csak egy 10-esed van akkor az nagy szopás :D ). Aztán az 5. napon elkezdem én is rankedet, mindkét szerveren megcsinálom a kvait aztán csak szorzózgatok, ruszki szerveren azt a két tankomat, eu szerveren meg mondjuk azt az 5 tankot amivel a legjobban tudok játszani. Szeretném most mindkét szerveren végigmászni az egészet.
    A javuló tendenciát figyelembe véve remélem valami csoda folytán most összejön az arany liga is.

    Ahogy nézem ha végigcsinálom pont 2500 aranyat ad egy ranked epizód és pont ennyibe kerül egy battle pass fejezet. Valószínűleg meg fogom venni a bounty felszerelés miatt. Így f2p is lehet fizetős battle passhoz jutni.

Új hozzászólás Aktív témák