Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz peterson79 #208669 üzenetére

    Nem tudom, de szörnyű volt játszani vele. Előző körben úgy, hogy életemben nem játszottam még a steel hunter módban, kb. két nap után tizes szinten voltam 1-2 óra játékkal. Volt hogy simán első háromban voltam 10k sebzéssel. Most meg ha már 2k feletti sebzésem van, akkor örülök. A ruszki tankkal a Raven hátuljáról pattogok folyamatosan. Aztán egy másik csatában kinyírtam egy franciát, de már ott volt a másik. Annak maradt 12hp-ja és elfogyott a lőszerem. Mivel még legalább ketten ólálkodtak ott, ezért lootolni se tudtam. De amúgy is mindegy volt, mert már ott volt két full hp-s másik. Akkor egy másik körben mondom én leszek a nevető harmadik. Két ruszki küzdött egymással, én felváltva lőttem őket. Mindkettőnek maradt 100 körüli hp-ja. Az egyik kilőtte a másikat, de mire átértem egy kis bukkanón, már újra volt neki vagy 600 és simán kilőtt. Mert nekem a hp visszaszerzős skill nem csinált semmit. Az autoaim az sokszor semmit nem ér. Úgy lövöldözik mellé, hogy öröm nézni. Ráadásul a killes küldetés se adta be. Vagy ahhoz egy csatában kell kettőt kinyírni?

  • e-newsee

    addikt

    válasz peterson79 #208669 üzenetére

    Tuti, hogy valamit nehezítettek rajta. Az előző résznél tele voltak a fórumok azzal, hogy milyen pite kihúzni a 15-ös szintet. Nekem is sikerült kb. 3-4 este alatt úgy, hogy 1-2 órát játszottam, és a legjobb eredményem a 2. hely lett. A FL-hoz képest rohadt könnyű lett, nem lennék meglepve, ha állítottak volna valamit. Oké, hogy a nyeremények is kisebbek, és eleve nem tudsz vele kreditet farmolni, de akkor is.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák