Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Bingisz #16949 üzenetére

    "Rengeteg adatot kellene feldolgoznia a WG-nek és több percig kellene várni az embereknek a várakozóban." - Most is sokszor van így. :D
    "Arról nem is beszélve, hogy így is folyton túl vannak terhelve a szerverek." - Talán épp ezért! ;]

    "És mi alapján szűrne?" - Szerintem azt pl. tuti figyelembe veszi, hogy az adott accról mennyit költöttél!

    "Szerintem ha a WG belenyúlna ezekbe a dolgokba, akkor nem lennének ekkora eltérések a játékosok statisztikái között." - Nekem több, mint gyanús, hogy vannak 35, és 70%-os win rate-el rendelkező emberek is. Egyetlen ember ekkora befolyással nem lehet több ezer csatára, de még egy szakasz sem, hiába, hogy esetleg "értik a dolgukat"!

    Én kb. 3-4 tank esetében jártam el úgy, hogy nem fejlesztettem fel free xp-ből azonnal fullra (így hirtelen Hetzer, és az AT 15 jut eszembe), hanem félig kifejlesztett állapotban nyomtam, ezeknél vagy 15%-al alacsonyabb a win-rate-em, mint a többinél!
    (Most nehogy jöjjön az a szöveg, hogy "stock tankkal mit vársz", mert még elpirulok, hogy rajtam múlik a csaták kimenetele! :P :D).

Új hozzászólás Aktív témák