Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz adamgreen #142482 üzenetére

    Nekem valahogy feküdt anno a T-43 és a T-44 is, pedig az még az abszolút núb korszakomban volt... 1000-1100 körül járhatott akkoriban a wn8-am, ezekkel a gépekkel meg meglőttem a hp-mat. Megyegetett velük, és szerettem is őket.
    A T-43 egy tápos T-34-85. Na most miután a hatos igen jó masina, a hetes meg ugyanez, csak több páncéllal és hp-val... Szerintem nagyon jól lehet darálni vele. 5 mp körül tölt, és sebez 150-200-at, irtó gyorsan le lehet vele bontani az ellenfeleket. Én agresszíven toltam vele. A torony a formája miatt pattogós tud lenni.
    A T-44 picit más kávéház. Ott már van valamennyi átütés, és az alfa is jobb már. Van annyi mobilitása, hogy lehessen vele flankelni, oldalról is jórészt visz mindent.

    ...de! Én vagy másfél-két éve játszottam velük, azóta történt egy-két változás. Ma szerintem olyan 6-10 golddal el lehet velük lenni.
    Jól felkészít ez a két tank a T-54-re, majd a két tízesre. Szép átmenet a kis átütés, kis sebzésből a közepes átütés közepes sebzésbe, amit T9-10-ben megtoldanak mobilitással, toronypáncéllal, és ami igazán fontos, kiemelkedő soft statokkal.
    Szóval szerintem túl lehet élni őket, nekem az egész ág a T-62-vel bezárólag nagyon bejön, abszolút pozitív véleményem van róluk.
    Az első közepes tankág volt, amivel T6 fölé merészkedtem, és azt kell mondjam, nem bántam meg! Talán azért is volt jó ezekkel vasakkal menni, mert a nem éppen kiemelkedő átütés (leginkább T7, de valamelyest talán a T8 is) segített megtanulni a gyenge pontok fontosságát.

    Szerk.: nem válasznak szántam, elnézést, félrekattintottam.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák