Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz DaveHutt #127326 üzenetére

    Természetesen beüti ha valaki segg ül benne és egyáltalán nem dönti be a frontlemezét ha már itt tartunk nagyon troll a kémlelő nyílása és általában oda szoktak célozni ha az alsó lemezemet nem látják , nem egészen értem a logikát benne miért lenne javamra valótlan állítani azzal hogy engem még egyetlen darab T10 TD sem ütött be szemből , lehet lefizettek :P Mintha azt írtam volna hogy az alja beüthető ugyan úgy mint bármelyik heavynek vagy nono ? A tornyom tetejét még soha de soha nem overmachelték talán mert nem vagyok potato ? Az IS-6omnak se képesek belőni a tornyát még ha célozzák akkor sem mert jól mozgok . . .
    Itt jön a lényeg szemből hangsúlyozom teljesen szemből talált egy a T-30 és Jpge100 is egyaránt természetesen heatel, egymást követő meccsekben.
    Gyakorlati tapasztalatokat írtam le és nem egészen értem miért is lenne értelme ahogy te írtad " erős csúsztatások" állítanom amikor a kérdező a gyakorlati tapasztalatukra volt kíváncsi azt persze már csak feltételezem hogy randomra kérdezte. Mint ha azt is írtam volna hogy az IS-4 sokkal lassabb . . . Zsebre rakhatod a mobilitását ha sz*rt sem ér a páncélja. Mint említettem ezek saját tapasztalatok random meccsekben sem több sem kevesebb , vitát pedig azért nem fogok erről nyitni mert semmi értelme. Azt írtam le amit én gyakorlatban tapasztaltam amit pedig csak a gyakorlati tapasztalat tud megváltoztatni tanks.gg sem egy szimpla iromány nem ;] Peace

    (Másfelől csak örülök amikor IS-7eket látok ellenfélként hullanak mint a legyek ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák