Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Dr.Én #110366 üzenetére

    Mármint a 9.13 teszt szerveren nem lehet játszani, mert az azóta nincs, amióta élesben megy a 9.13.

    Az éles szervereken jelenleg a 9.13 verzió fut. Az itteni eredményeid integrálták be a 9.14-es teszt szerverbe, de mivel ez az integráció pár héttel ezelőtt zajlott, a tesztben csak a pár héttel ezelőtti tankjaid lesznek bent. A gold, a kredit és free xp pedig azért annyi amennyi, hogy szabadon, kötöttségek nélkül tudd kipróbálni azt a technikát, amelyiket csak akarod. Nyugodtan vásárolhatsz és adhatsz el bármit, az éles 9.13-ban nem lesz hatása.

    (#110369) meunier : Próbáld meg az amcsi light ágat! Amíg meg nem lett a Chaffee-m, én is azt gondoltam, hogy light antitalentum vagyok, de ekkor elkezdett érdekelni a dolog. A T37-nél már néha élveztem is a light harcmodort, amikor viszont meglett a Bulldogom, már fülig ért a szám, mert azzal már az én szintemen is lehet jó csatákat menni, legyen szó aktív, vagy passzív felderítésről, vagy akár face to face harcról. A Chaffee-ig nem nagy dolog kihúzni az ágat, a StugIV küldetésekhez pedig tökéletes ez is. Mire a T28HTC-hez érsz, addigra meg már meg lesznek a nagy tesók...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák