Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Chris0321 #109446 üzenetére

    Egy lightnak miért a sebzését nézzük? (OKé, engem idegesít, hogy manapság az a divat, hogy bemegyünk lighttal, és nem a feladatunkat csináljuk, hanem hátul kempelünk, és sebzést osztunk, majd a sok hülye vak td meg mehet előre spottolni.... Aszem pont ma volt olyan csatám megint, ahol mindkét oldalon 3-3 light. A mieink végig hátul kempeltek. Tegnap meg a két csapatban volt egy pár magyar, és két jóképességű dumált egymással csata közben. Egyik oldalról egy, mienkről a másik. A mienk egy light volt, én tdvel voltam, és a figura mögülem "spottolt".... Beszélgetnek, kérdezi a másik csapatból a kölök emezt, hogy milyen az a light. Válasz, nagyon jó. Erre elpattant a cérna, és beírtam, hogy nagyon jó lenne, ha abban a szerepkörben használná és úgy, amire egy light való, ne mögülem figyelgessen... Másik csapatból erre a gyerek megszólal. Dehát onnan is tud spottolni.......................... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W meg különben is, hadjam játszani, azt csinál amit akar... :W :W :W Még beírtam neki, hogy az még oké, viszont egy csapat alapú játékkal játszik.... )

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák