Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz MPowerPH #7003 üzenetére

    NC nekem sem adja/adta.. gyorsan kifarmoltam az Iowá-t, de.... az sem hatott meg -.-
    remélem a Montana az, az lesz ami... de. valahogy én is bánom az amcsi BB ágat.. pedig nagyon tetszik az NC, Iowa, Monti... de hát na... egy Amagi röhögve szétszed...( Colo, NMex forevör <3 :) )
    lehet én vagyok a núb, de.. bosszantó... unalmas és idegesítő...
    megvárom a német BB ágat, elkezdem azt... Bismarck powa...
    de az meg kiköpött Tirpitz, csak nincs rajta torpedo... wtf?! :F

    kutuzovról nem is beszélek.. pont azt vették el tőle, amit eddig fő szempontként szerettem benne. hát most válthatok taktikát... vicces :U
    megszokom, aztán kuka mert változtatnak...

    csóri Atlanta bohóckodik 11,1km lőtávval.. T7. csak DD.. semmi más, mert Yorck és tsai szétszedik.. 27500HP.... háát na... de szeretem. bújkálok, DD vadászom, ennyi.

    sokszor verem a fejem az asztalba, mert csata közben, több helyre figyelek ,de ugye nem A D-vel vezetek, hanem Q E... és mivel piszok érzékeny a billem, észre sem veszem, hogy fordul a hajó... sokszor becoptam ezt :W

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák