Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz KaLeun #52557 üzenetére

    Dehogy vagy öreg, én is ezt érzem. Folyamatos bukó, hiába vagyok a csapaton belül top 3, top 5 esetleg jobb helyen. Persze van mikor a hátsó régiókba végzem. 43% asszem a winrate-em, pedig ennél sokkal jobb lennék. Egész egyszerűen elkezdődik a játék, 3-3 DD mindkét oldalon, és kb 1 perc múlva a mieink feláldozzák magukat a dicsőség oltárán és onnantól mondanom sem kell hogy mi történik. :DDD
    Vagy engem lerak a bal oldalon, és 1 hajó kivételével mindenki jobbra megy. Én meg nem vagyok annyira köcsög hogy elmegyek a másik irányba. Inkább elbukok.
    Azok a csaták sem ritkák amikor 2 perc után kiderül hogy ki nyeri a csatát. Tőlük nem hiányzik hajó, nálunk meg már csak 4 van. :D
    Ezek ilyen fura anomáliák, és persze a nagy veterán megmondó emberek megnézik a profilodat, és rávágják hogy sz.r vagy. Holott nem egyszer volt hogy 7-es hajóban ülve egy Pommern kergetett és pofánvágtam (süllyedt). Rengetegszer van ilyen, meg is jutalmaz a játék xp-ben, de az a baj hogy winrate erről nem árulkodik. De nem is baj, higgyék azt hogy béna vagyok aztán jön a nyakleves. :) A winrate engem pont nem érdekel, meg a statok sem, csak az zavar, hogy aki nem lát játszani, leolt. Ezért is hagytam ott az egyik magyar streamert mert alpári módon viselkedtek a csatlósai.

    Jó lenne ehhez a játékhoz is csinálni egy sablont, mármint kiszedni a hangokat és helyettesíteni tudnánk bármivel. A WoT-hoz van egy csomó hang-pakk, ehhez miért nincs annyi? :( Tök menő lehetett hogy ilyennek is foglalkoztatok régen. :R

Új hozzászólás Aktív témák