Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    válasz sith7 #36837 üzenetére

    Én ellenkezőleg látom: van itt néhány hangadó, akiken mosolyog a csendes többség. ;]

    Én a Hoshót és a Langley-t kimaxoltam, h vmi rálátásom nyíljon a cv-kre, de uúgy nem fogtak meg, mint a dd-k.

    Am a véleményem, h v alig veszünk észre vmit ebből (eddig is kinyírtak a cv-k, ha akartak), mint számos korábbi class nerfnél, v instant visszavonják, mint amikor 1ik patch után minden hit cittel süllyesztette a cruisereket.

    Eddig is voltak hajók AA nélkül, csak most mind1ik ilyen lesz, vi a zöld cv-ket még jobban fogják szidni a fighterek hiánya miatt. :D

    A felvetésre, h mostantól majd megtanul a banda konvojban harcolni... hát LOL.
    Egyrészt ebben a vastemetőben arra lenne príma, h ne 1, hanem kapásból 5 hajó kapjon floodot, másrészt epic replay-anyagnak ígérkezne a kötelékben manőverezni próbáló horda töketlenkedése!

    Ami engem jobban bosszant, h vki említette a majdan nerfelt conceal skillt, vi megint egy újabb apróság, amivel a heavy unitokat vegzálják a light unitok javára (mint am minden mmo-ban).
    Komolyan ezt akarják a ruszki játékosok, akikre állítólag egyedül hallgatnak - vmennyire - a wg-nél?

    Mindig minden mindegy

Új hozzászólás Aktív témák