Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mordor1488

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy wifivel kapcsolatos problémára keresek választ. Bár kérdeztek többen is ilyen témában, azok nem voltak segítségemre. A történet a következő:
    - 100 nm-es lakás téglafalakkal
    - a net kábelről jön, az be a modembe, a modemre csatlakozik a router (wifis)
    - a router a lakás egyik sarki szobájában van, áthelyezni nem tudom
    - a lakás távoli helyiségeiben rémesen gyenge jel, pedig rendszeresen használja mindenki ott a netet
    - Linksys E900 (N300) router.

    Nézegettem, hogy mi a legjobb opció, de sajnos azt kell mondjam, elakadtam. Van itt minden: repeater, range extender, access point, meg mit tudom én még mi.
    Mit kellene beszerezni? Új modemet nem akarok venni, mert ennek semmi baja, és egy durva router csillagászati összegekbe kerül. A repeater elvileg gyengíti a jelet? Csak olyan eszköz van, ami wifivel kapcsolódik a routerhez, vagy esetleg lehet olyat is találni, amibe lehet utp-kábelt vezetni a routerből? Vagy ez hülyeség? Mert ebben az esetben nem gyengülne a jel.

    Max. 15-20 ezer Ft-ot (+ postaköltség, ha van) akarok költeni rá. Mi a legjobb megoldás? És konkrétan tudtok mondani terméket is, ami jó vétel lenne?
    Köszönöm a segítséget!

    Cs.

Új hozzászólás Aktív témák