Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bl4ze

    veterán

    Wifi mizéria : kérem segítsetek,nekem már ötletem sincsen,lehet ti rájöttök mi va baj: új helyre költözök és rendeltem egy kábelnetet 30Mbit, Telekom kötötte, ExterNet a szolgáltató. Egy Cisco EPC3925 modem,router van hozzá, ezt hozta a Telekom. Egy Lenovo B590 laptoppal használnám, a laptop viszonylag új, 1 éves más hálózaton semmi baj vele,stb.. A jelenség : lan kábellel a speedtest 29-31Mbit/sec, mobiltelefonon szintén 30Mbit/sec, de ahogy a laptopon a chrome alatt indítok speedtestet, vagy ftp-vel töltenék le akkor a letöltés, speedtest 6-9Mbit/sec/re esik le a 29/31 helyett ami máshogyan megvan. Ahol most még lakom ott is 30Mbit van, VDSL ott is kihozza WIFI-n a maximumot a laptop, 3100kb/sec letöltés. Az új helyen, a kábelnetre is megegyező SSID és a password is, így egyetlen telefont, gépet, tabletet sem kell átírni, minden azonnal konnektál a hálózatra.
    Win7 Professional van a gépen, a wlan kapcsolat beállítva "home"-ra, default beállítások,ahogyan a mostani lakhelyemen is,mégsem tudja letöltéskor,speedtestkor csak a tényleges sávszélességet, csak töredékét.

    Nem tudom mi lehet, Ötlet ?? HEEEEEEEEEEEEEELP :W

    .:. bl4ze .:.

Új hozzászólás Aktív témák