Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Firefrenky

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kicsit komplexebb problémával írnék. Így nem tudom, hogy teljesen a megfelelő helyre-e.
    Szóval adott egy konfiguráció:
    -Asus A88XM-A alaplap
    -A8 6600K processzor
    -8Gb Kingston DDR3 (1600Mhz)
    -2+3TB vinyó és SSD
    -Asus R7 260X 1GB DDR5

    Továbbá egy LG 42M620S TV. Egy utp kábellel csatlakozik a TP-LINK 1043ND routerhez. A számítógép pedig wifi adapteren keresztül csatlakozik hozzá.

    A következőt szeretném elérni. Először is wifin keresztül kilőni a számítógép képét a tv-re. Ha jól jártam utána a processzoromban csak az 1.0-s AMD Wireless Display adott. ez kevés lesz vélhetően.

    -A kérdés az, hogy ily módon DLNA-n keresztül ki tudom-e lőni a képet a tv-re, vagy mindenképpen kell valamilyen adapter hozzá? Ha igen, akkor milyen?

    -Miként tudnám megoldani azt, hogy a számítógépemet ketté tudjam osztani. S külön (vezeték nélküli) billentyűzettel és egérrel tudjam kezelni a gépet a saját monitorán, illetve egy másik ember akár másik beviteli eszközökkel a tv-n tudja bögyörészni a gépet, természetesen másik asztalon.
    Gondolom virtuális géppel kellene ezt összevarázsolni. De ha van valami tök más módszer örülnék a segítségnek.
    -A kérdésem az, hogy ez a konfiguráció bírná ezt a fajta terhelést?
    -Jól gondolom amiket gondolok vagy hülyeségeket beszélek?
    -Lehetséges-e úgy megosztani a gépet, hogy az APU hajtsa a virtuális gép grafikáját mondjuk, a videókártya pedig a gazdagép oprendszerén ügyködjön?

    Remélem érthető voltam nagyjából.

    Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget/válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák