Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • themiert

    csendes tag

    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám, hogy wifin keresztül az internet borzasztóan lassú. Jelentettem a problémám a T-home felé. Kijöttek kábelen megmérték és nekik megfelelő volt majd elis ment a fazon azzal a válasszal ő részükről minden rendben. 2 héten keresztül továbbra is fent állt a probléma ma újra felhívtam őket kijöttek megmérték wifi-n keresztül ismét jó volt. A gépemnél továbbra is fent állt a hiba ezért megkértem, hogy nézze meg. Ajánlot egy programot az Anti-Madware vagy valami hasonlót letöltöttem talált hibát majd jó lett az internet. De 10 perccel később ismét lassú. A hiba 2számítógépnél és a mobilomnál is fent áll tehát nem adapter hiba, főleg hogy vadiúj az egyik adapterem.Jelenleg a belassítot mobilnetem gyorsabb jelenleg a wifinél. 20kb/s körül tölt le a wifi és nem akar egy honlapot sem betölteni szinte. A router t.homeos. egyszerre villog rajta a wifi jel és a földgömb a kurzorral régen szabálytalanul villogot most egyszerre szabályosan. Közben wifi jelszót és nevet is változtattam hátha valaki lopja, de nem lett jobb ha valaki tudna segíteni megköszönném

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: Gergő

Új hozzászólás Aktív témák