Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ba3_2107

    tag

    Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni, mert már fogalmam sincs mit kéne csinálnom ezzel a jelenséggel!Adott egy Dell 5720 laptop a legújabb wifi kártya driverrel, egy TP-Link WR940N router és 50/5 UPC net. A következő a bajom:szépen és jól megy a wifi, 6-7 MB/s letöltéssel (leginkább torrentezek), ameddig nem "gondol" egyet és egyszerűen lecsökken 0-500 Kb/s-re mikor milyen "kedve" van és az egész böngészés is belassul. Ilyenkor más eszközön mérve a sebesség jó. Csak az segít ha hardveresen kikapcsolom a wifit meg vissza be, de van hogy ezt nem elég egyszer eljátszani.Ilyenkor visszaáll a sebesség a maximumra. Családi házban lakom, nincs más wifi a környéken, a routerben a csatorna auton van, b/g/n mixed módban, a csatorna szélesség pedig auto. A Windowsban (Win 8) egy dolgot állítottam az eszközkezelőben a wifi kártyán:a sávszélességet 20 Mhz-ről 20/40 Mhz-re raktam. Ha ezt 20-on hagyom a hibajelenség ugyanez, csak a max sebesség kevesebb. A routerben minden wifi beállítást kipróbáltam ami szerintem befolyásolhatja, de nem kerültem előrébb. Esetleg ha valami hozzáértő tudna segítséget nyújtani, azt megköszönném! Ja, azt kifelejtettem, hogy kábellel nincs semmi gond, tökéletesen működik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák