Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • voriand

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy TP-LINK WDR3500-as router (belépő szintű dual-band), minden értéke default a beállításoknál (kivéve az internetkapcsolat és a jelszavakat), firmware nem lett tuningolva. A probléma, hogy egy random idő után elszáll rajta az internetkapcsolat. A WiFi kapcsolat élő marad, de a Windows kis felkiáltójellel jelzi, hogy nem észlel netet. Ilyenkor valóban elérhetetlen az internet, az admin felület sem jön be. Telefonokon (iPhone és Android is) tableteken szintén off ilyenkor minden (igaz volt már, hogy mobilokon ment, de laptopon meg nem). Ilyenkor vagy újra kell indítani és megint jó egy ideig, vagy várni, hogy magától helyreálljon, de ez nagyon ritkán történik meg.

    Erre én azt gondoltam, hogy valami baj lehet a dual-band részével, mert ez már a csere utáni új router, az előző darab (ugyan ilyen típusról van szó) ugyanezt csinálta, ezért kicseréltetettem. De sajnos nem ez a probléma... Miután visszakötöm a régi single-band-es mezei routert, azzal tökéletesen működik minden, nincs megszakadó internetkapcsolat.

    Szerintetek ezt mi okozhatja? Valamit rosszul állítok be? Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák