Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    Hello!
    Volna egy kis problémám:
    Egy TP Link TL-WR740N nevezetű routerem van kb. 3 hete. Most frissítettem a firmware-t rajta a legfrissebbre, ami sikerrel is zárult.
    A mobilom miatt vettem, ami egy Sony Ericsson X8-as.
    Nem gyári rajta a szoft, de ez nem számít.
    A probléma az, hogy a Play áruházban nem jelennek meg a képek az itthon wifi-zek. 1 megás a netem, elégnek kellene lennie, mert a környéken sok ismerősömnek ilyen van, és náluk működik rendesen, bejönnek a képek.
    Mobilnettel is jó, csak nálam nem működik wifi-n keresztül. Minden más megy rendesen.
    Azt mondták, hogy a netem lassú, de az EDGE kapcsolat még lassabb, és mobilnettel azt használok, és mint mondtam a haverjaimnál ugyanezzel az 1 megás nettel jó.
    Direkt ezért frissítettem csak, de nem segített ilyen téren.
    Van valami ötletetek, hogy mit kellene beállítani rajta?
    Csak IP cím van beírva, a WPA2 -es védelem van bekapcsolva a Encryption automatikusan van hagyva. És a jelszó, amit kér is rendesen.
    Illetve a mód van 11bgn mixed-en hagyva, csatorna pedig automatikus szintén.
    A telefonnal foglalkozó topicban azt mondták, hogy időtúllépés lehet a baj, de ha ráfrissítek, akkor sem változik.
    Megnéztem a haverok beállításait, és a jelszón és az ip címen kívül minden egyezik.
    Teljesen megvagyok lőve.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák