Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    válasz jNk #19884 üzenetére

    Szia!

    A hétvégén sikerült foglalkoznom a dologgal.
    A 941-et sikerült is belőnöm, ahogy leírtad. működik is szépen, elszeparálódtunk a céges hálótól. Az eszközök kapcsolódnak wifin, kábelen is és minden megy szépen.

    Viszont a ddwrt-s 841-gyel nem jutottam düllöre, pedig mindent úgy csináltam, mint ahogy le volt írva és ahogy a videón is láttam...

    addig eljutottam, hogy a 841 csatlakozott a 941-re rádiójelen, kliens híd módban, viszont a 841-re rácsatlakoztatott eszközök nem kaptam ip-t a 941-től?

    a 941esen beállítottam a mac alapján reservált ip-ket, de sem azok az eszközök nem kaptak címet, sem a notebook, amiről csináltam a konfigurálást...

    Most átmenetileg kitöröltem a 941ből a mac foglalásokat és visszaraktam az543g-t, ami gyárilag tud kliensként működni és azzal működik, de csak úgy, hogy ha abban is el van indítva a dhcp szerver, ezáltal még egy alhálózatot hoztam létre... ebben beállítva a mac foglalásokat az ip-k is a helyükre kerültek.

    Viszont nem hagy nyugodni a 841es kérdése, hogy miért nem volt jó? Vagy lehet, hogy a 941-ben kell még valamit beállítani?

    [ Szerkesztve ]

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák