Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnd

    senior tag

    válasz kisza25 #9649 üzenetére

    Igen az alján lévő kis pöttyök a dokkoló csatijai.

    Az asus és az acer megoldása többnyire nagyon stabil notebook módot tesz lehetővé, tehát egy ölben, kézben tartásra is megfelelő. Mondjuk az aceré sokkal jobb, de az asusé is sokkal notebookabb mint a krugeré.

    Prociban kb ugyanott vannak, egy hangya fülnyivel de tényleg egy hangyafülnyivel az asusé jobb. De a kruger Z3736F-es sem egy alap kivitel mint a standard tabokban, mivel ezen van USB3, tehát ebben a drágább 1380 pines tok van nem az olcsó 592 lábas.
    Ha inkább tabnak használod és csak asztalon szeretnél notebook élményt akkor én a krugert választanám. Jobb a képernyője nem kicsivel! Nagyobb az eMMC is, azért kényelmesebb egy 64G-s méret. A beépített HDD jópofa, de ugye pont a mobilitást nem javítja.
    De persze only win -es megoldásoknál a 32G elégséges, nem olyan kínlódás mint a 16G (az nagyon nagy kompromisszumok árán és jelentős élettartam csökkenés mellett használható). Persze élettartam szempontjából a 64 még jobb.
    Az asus mellett szól még a LAN csatija is a dokkolón. Persze ha ez releváns neked.

    Na sikerült összezavarni? :U :DD

Új hozzászólás Aktív témák