Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi_mod

    aktív tag

    Sziasztok!
    Mivel nincs nülön Games for Win topic itt kérdeznék ezzel kapcsolatban...
    Lehetséges-e egy olyan hotfix telepítése ami a telepített oprendszer nyelvétől különbözik?
    -pl magyar Xp alá angol hotfix

    A probléma:
    GfW-s játék, letölthető cuccuokkal. Eddig ilyenem még nem volt csak olyan amihez elég az account. Ezt anno sikerült megcsinálni, megy a bejelentkezés gyűjti is a pontokat stb. szal működik úgy ahogy kell.
    Az új progi ami szedne le frissítést egy 0x800B0003 hibával elszáll frissítés közben. A hibakód alapján két dolog a valószínű, egy hogy nem megbízható a cucc vagy a mérete ami 500 mega felett kiakasztja a...mittudoménmit.

    A sima win techsupport azt javasolja erre a hibára, hogy rendszergizdaként regisztáljak újra néhány dll-t és a windows logo hitelesítést tegyem automatikusra ne egyből tiltásra és akkor ok lesz. Na ezeket megcsináltam sőt valami úgy is volt beállítva ahogy kellett de nem segített!

    A GfW supportja a fenti hibakódra azt mondja, hogy van ám hotfix, tessék tölteni és feltenni!
    Ebből viszont minden nyelvű van kivéve magyar, telepítésnél az angol mondja is, hogy bekaphatod!

    [link]
    Erről a hotfixről lenne szó, ha valaki tud magyar változatot lepjen meg vele! -vagy segítsetek, hogy a rákba tegyem fel más nyelvű rendszerre?

    Kösz!

  • tomi_mod

    aktív tag

    Sziasztok!

    Az alábbi problémába ütköztem, bármilyen tippet előre is köszönök!

    XP SP3-as frissített gép, régi usb 1.1-t tudó alaplappal. Ha pendriveot csatlakoztatok, kiírja, hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes stb. megjelenik a zöld nyilas leválasztó opció is (még nem csatlakoztatott pen esetén felismeri a típust is pl. kingston..., ha mégegyszer beteszem ez értelemszerűen már nem fut le...) viszont nem kap meghajtót.

    Lemezkezelőben listázza, ha jobb klikk megynyitást vagy intézőt választom megnyílik a pen tartalma üres címsoral. Ha manuálisan megadok egy meghajtó jelet, a lemezkezelő aktualizálja viszont semilyen filekezelő nem mutatja. Ha ismételten innen jobb klikk intéző, akkor kapok egy ablakot most már a választott meghajtóbetüjellel a címsorban, ugyanúgy tallózhatom - kiegészül az útvonal stb. viszont ha manuálisan beírom az elérést pl. F: újfent elérhetetlen, pedig előbb még, ha kerülővel is de mutatta.

    Több pendrive lett próbálva, ntfs fat rendszerekkel is, 1gb-tól 8gb-ig de semmi...
    help!

    szerk: a user elvileg használt korábban pen-t, elmondása szerint működött is

    [ Szerkesztve ]

  • tomi_mod

    aktív tag

    válasz DS39 #43562 üzenetére

    driver "csere" megvolt, gyári telepítő lemezről és xp installról is. egyikkel sem volt változás.
    eszközkezelőben kiírtottam az usb... dolgokat majd új hardverre keresve, azonosította és saját lemezével etettem meg. állapot szintén nem változott.
    más perifériát kezel, egér és nyomtató van rákötve feladatukat ellátják tehát azt mondom ezek működnek bármelyik csatlakozóban

Új hozzászólás Aktív témák