Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GomezGTS

    tag

    Sziasztok!

    Mivel még sosem találkoztam ilyen vindóz féle hibákkal, ezért fedobom nektek is....

    Kezdeném az elején, hogy világos legyen minden.
    Tehát újítottam a konfigon régi 1.8Athlon XP proci, AGP-s vidikártya,stb volt, most pedig Gigabyte lap, 4.6os AM2-es proci, 2 giga ddr2, 250es hitachi vinyó került bele...sajnos a vidikártya még mindig nem érkezett meg, így sima PCI-os kártya ad képet (S3 Virge) :DDD

    A windows SP1 (csak ilyenem van) install után szépen fel is telepítettem minden szükséges drivert, programot, amit kellet. A D-partíciót vin-en keresztül formáztam NTFS-re.

    1. számomra érthetetlen dolog:
    A vin "a hardware biztonságos eltávolítását" ajánlja fel a tálcán a WINCHESTER-re vonatkozólag! :Y

    2. általam sose látott probléma:
    az eszközkezelőben hibát észlelt a rendszer...mégpedig a "NAGY PONTOSSÁGÚ ESEMÉNYIDŐZÍTŐ"-nél...halvány gőzöm nincs mi lehet ez.

    3. probléma...
    az sp2-t nem tudom kézzel feltelepíteni mert utána kékhalállal reagál. Akárhányszor teszem is fel a vin-t. A régi konfiggal ugyanez nem történt meg.

    4. probléma...
    Bejelentkezéskor a "vindóz indulása" képernyőnél várakozik a gép de nem tölt csak áll...majd kb fél perc után jön az "üdvözöljük" képernyő és megy tovább a folyamat.

    Ezekre kellene megoldást találnom, de a reinstall nem igazán hozott javulást eddig :W

    Ha tudnátok segíteni, az nagyon jó volna.

    Köszönöm szépen!

    Üdv.:
    Ádám

    Keresem -hozzám hasonlóan- korrekt, üzleti partnereimet! (2004 óta a PH-en)

Új hozzászólás Aktív témák