Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidorovich

    senior tag

    Sziasztok!

    Az idén júniusban vásárolt Nokia Lumia 925-ös telefonom, (ami eddig bármi gond nélkül ment, még egy lefagyás se volt) furcsa dolgokat kezdett el produkálni. Pár hete feldugtam tölteni, majd rá 1 órával megnéztem volna, de nem reagált semmire. Halkítógomb és bekapcsoló gomb egyszerre nyomásával újraindítottam. Aznap még1x csinált ilyet. Mindkét esetnél az időt is elfelejtette, 04:51-re állt be. :U

    Eddig nem csinálta újra, reméltem, hogy csak egyszeri megingás volt, de nem. :( Ma reggel sem reagált semmire, ismét restart. Megnézem, 40%-on volt újraindítás után, tehát nem is arról van szó, hogy csak lemerítettem. Megnéztem az akkumulátor alkalmazást, ott pedig a következő dolog fogadott az aksihasználatot jelző grafikonon: [link]

    Azon is filózom, hogy akkumulátor app zavar be neki, de június óta rajt van ez a program és eddig nem volt baja. Szerintetek mi lehet a gond? Az aksi meg fogja adni a harcot? :( Vigyem vissza garanciával?

    [ Szerkesztve ]

  • Sidorovich

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem találtam külön Windows Phone 8.1-es topicot, ezért itt kérném a segítségeteket. :R

    Tapasztalt már bárki olyat, hogy a Spotify egyszerűen nem hajlandó zenéket letölteni mobilinterneten keresztül? A beállításokban bekapcsoltam, hogy tölthet le 2G/3G hálózaton keresztül, térerő is van (a mobilnet jelzés a felső sávban néha H+, néha 4G), de a lejátszási listánál a letöltés mégis 0%-on áll. Próbáltam az alkalmazást, illetve a telefont is újraindítani, de egyik sem segített. Sajnos itthon egész hétvégén nincs internet, így csak mobilneten keresztül tudnám megoldani.

    Egy Nokia Lumia 925-ös telefont használok, Windows Phone 8.1-el. (a pontos verziószám: 8.10.14226.359)

    Köszönöm előre is a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Sidorovich

    senior tag

    Sziasztok!

    Sajnos a jelenlegi Nokia 925-ös telefonom (amivel eddig teljesen meg voltam elégedve) kijelzője egy durva leejtés után berepett. Mivel már közel 2,5 éves telefon volt, így nem vesződnék a megcsináltatásával, új telefont készülök venni.

    Az egyik kiszemeltem a Lumia 950-es, láttam, hogy az ára már a legtöbb boltban beesett 100k alá, ami nekem a maximális összeg, amit telefonra hajlandó vagyok kiadni. :D

    Mennyire megy rosszul most a Windows Phone szekere? Megéri a 950-es, vagy inkább térjek át más platformra? Mindenhol azt olvasom, hogy a Microsoft befejezte a telefonok gyártását. Az OS-t még foltozgatja és támogatni fogja várhatóan éveken át?

    Sok elvárásom nincsen a szoftverek terén, lehessen jól böngészni, menjen a Viber/Facebook messenger, navigáció/BKK futár és a Spotify, kb. ennyi. Meg lehessen jó képeket lőni vele.

    Szerintetek van értelme még WP-t venni? Ijesztő ez a durva árzuhanás a Lumia 950-esnél a jó hardver ellenére, mintha minden bolt csak szabadulni akarna tőle. :F A VIP Phone kínálatából pedig már el is tűnt a sima fekete változat.

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz Plazmacucci #84015 üzenetére

    Köszönöm a visszajelzést. Az XL-t nem hiszem, hogy megveszem, 5-5,2 colnál nagyobb telefont nem szeretnék. :R

    És mi a véleményed a platform jövőjéről? Egy telefon 2-3 (ha nem töröm össze, akkor inkább 3) évre veszek. Nem örülnék, ha az új telefonomról kiderülne fél vagy 1 év múlva, hogy már semmi update nem jön se az OS-re, se az appokra, és mindenki elhagyta. :(

    [ Szerkesztve ]

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz #78032384 #84017 üzenetére

    Számomra kb. csak az lenne kellemetlen ha a Spotify, Facebook vagy a BKK Futár támogatása szűnne meg a következő 2-3 évben, más 3rd party appot nemigen használok, csak ami gyárilag is fent van. (böngésző, HERE navigáció) :(

    De az 1% alá beesett részesedés aggaszt, lehet, hogy ilyen számoknál már ezek a nagyok is meggondolják, hogy van-e értelme. Érdekes, hogy közben a Lenovo nemrég jelentett be új WP10-es telefont, talán mégis csak lesz valami?

    Az írisz felismerő a 950-esben mennyire működik jól? Meg a Continuum is tetszetős feature. :C

Új hozzászólás Aktív témák