Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Bukk900 #21848 üzenetére

    Egyébként meg ha fényképező alkalmazás, akkor van egy dolog, ami lehet hogy csak beképzelem, de már többször megfigyeltem és lehet hogy másnál is előfordul! :U

    A lényeg, hogy azt figyeltem meg, hogy ha használom a kamerát, akkor kilépek ugyan belőle, sőt az elmentett feladatok között sem szerepel (vissza nyil hosszan) ennek ellenére szerintem beragad a kamera alkalmazás és pörgeti a procit. Arra alapozom ezt, hogy már többször megfigyeltem a rejtélyesen gyorsabb akku merülést fényképezés után, ami egy újraindítással megszűnik. Legutóbb is ez történt, de ott volt még egy furcsaság. A taskok között nem szerepelt a fényképező alkalmazás, ennek ellenére röviden megnyomva a vissza nyilat legnagyobb meglepetésemre beugrott a kezdő képernyő helyére. Ekkor azért nyomkodtam, mert gyanúsan megint gyorsabban merült mint szokott, vagyis használat nélkül is 5% fogyott fél óránként. Itt, ebben a szituációban a Microsoft kamerából ismét kilépve, majd a taskok közül is kilőve jól behatárolhatóan megszünt a tempós merülés, nem úgy mint korábban, amikor csak az újraindítás szüntette meg.

    Valaki találkozott már hasonlóval?

Új hozzászólás Aktív témák