Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    Sziasztok. Win 10nél inditás után nem tölt be a rendszer, kékhalál képernyőn 0xc000021a hibakódot ad.
    Automatikus javítás nem oldotta meg a dolgot. Pár napja vásároltam egy szimulátor szoftvert amit a steam oldalon keresztül lehetett telepíteni. Jött vele a steam alkalmazás is ami minden indításnál aktiválódik. Leszedett egy frissítest is ,majd a következő indítástól jöttek a problémák. Először még eljutottam a bejelentkezòő képernyőig, shift-el tudtam rebootolni is, de most már csak a kekhalál. Újratelepítést még nem kezdtem el, parancssorból tudtam aktiválni a safe mod indítást de a felsorolt lehetőségek közül csak az illesztőprokramok aláírásának figyelmen kívül hagyásával indul el a csökkentett mód is, máskülönben az sem megy. Ebben az esetben ugye nincs parancsorom se, fajlkezelőn keresztül regeditet tudok indítani, mert azt gondolom a rendszerleíróban kellene szétnézni,de az nekem már sok.
    Feladatkezelőben letiltottam a steam indítását de az sem hozott megoldást. A hibakódra keresve végigcsináltam a legtöbb supporter által javasolt lépést de semmi..
    Usb-ről is bootlltam, de a safe mód ott sem megoldás.
    Esetleg lenne ötletetek, hogy mivel próbálkozzak még?

Új hozzászólás Aktív témák