Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Popes #37906 üzenetére

    Ezt én is tudom, csak sajna van egy kis gond ezzel.
    Mivel haverom gépe, amihez volt neki ez a Win 7, beöglött, így most összeraktam neki egy másik használható gépet.
    Erre ugye feltettem az ő 7-esét, aminek a kódját ugye már nem fogadja el a telepítő, hisz azt egy másik gépen már felhasználta ( ami bedöglött ).
    Na most ezek után én ezt a 7-est úgy tudtam aktiválni, hogy felhívtam az ingyenes MS számot, ami az aktiválás résznél van megava, majd ott beaktiváltam a Win 7-et.
    Így ez a rész letudva.
    Viszont a Win 10 ugye továbbra sem lesz aktív, hiszen ezzel a kulccsal nem lehet aktiválni, a mostani aktivált Windowshoz meg ugye nincs kúlcs, a fentebb leírt dolgok miatt... :U :(
    Szóval nem marad más csak a szarakodás a Win 7 frissítőjével!
    Hihetetlen amúgy, hogy most se talált még semmit ez a szar!
    Oké, hogy most már az MS parkoló pályára küldte a 7-est is, de azért bizonyos szintű támogatás még mindig van hozzá tőlük, így elvárható lenne, hogy találjon frissítéseket a rendszer.
    Ott van az a szutyok ezer éves XP, bármikor felrakom egy régebbi gépemre, keresés után fél órával már telepíti a frissítéseket! Ez meg kínlódik itt nekem ár 10-en órája! Vicc az egész! :(((

    Órák óta ez a kép fogad az asztalon és innen sehova tovább! :

    Amúgy annak a pár frissítésnek a nevét be lehetne írni a topik összefoglalóba.
    Biztos lesz még pár olyan hülye mint én, akinek jól jönne majd később! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák