Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz pzstm #15141 üzenetére

    Nem az én irományom, az eredetit egy torrent fórumon találtam.
    Amit én fűztem hozzá azt bizony ironikus felhanggal tettem, de aki tényleg komolyan veszi ezt a részét:
    hajrá!
    Én nem fogok pár percnél többet foglalkozni az alapbeállítások megváltoztatásán, csak amit muszáj.

    Egyébként nézem a Person of Interest sorit, és mivel a technika megvan hozzá, biztos vagyok benne hogy nem csak amerikában, hanem mindenhol müködik már hasonló rendszer.
    Ha meg akarnak rólam tudni BÁRMIT (vagy MINDENT), akkor tökmindegy mit csinálok, úgy is sikerülni fog!
    Az hogy az MS mit tud meg rólam, és mire használja, nem lehet olyan veszélyes mintha a magyar titkosszolgálat(fogalmam nincs mi a nevük) vagy a NAV tenné.
    Ha lehet ilyet mondani: a microsoft-tól nem félek...

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz pzstm #15141 üzenetére

    Egy reddites post fordítása, nem a kolléga "bűne":)

    #15147: " Foglalkozzunk a rendszerrel, beállításokkal." - miért, ezek nem azok:F? Rögtön installkor kérdezi az alap privacy-kérdéseket a rendszer. Amennyi egyéb ismételt süketséget olvastam a topicban (sztem bőven 100 felett van azoknak a postoknak a száma, akik újra meg újra megkérdezik, hogyan kell/lehet tisztán telepíteni) - bőven belefér.

    #15147: "Azoknak akik a fakebookon élik az éleket hiába magyarázod." - Ez a trend:(. Amíg az ember relatíve demokratikus berendezkedésű országban él és az összegyűjtött adatregeteg nem kerül bűnözők kezébe (khmmm...), addig nincs nagyobb geb#sz, csak profit van az önként és dalolva átadott adatokból. Igyen windózt ebből persze max az insideres lát.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák