Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Rég jártam errefelé, de most itt vagyok egy kérdéssel.
    Öcsémnek nemrég váltottuk le a Windows 7-et Windows 10-re. Frissítéssel akartuk először, de mindig hibába futott. Addig egy 5400-at forgó HDD volt a gépben, de mivel arra az azon lévő rendszerre nem lehetett frissíteni, így a HDD-t kivettük az ment egy külső házba, a laptopba pedig került egy 2,5-ös SSD. Vettünk hozzá eredeti kulcsot, és az SSD-re felraktuk a rendszert. 10 Home került rá, mert Windows 7 Home Prof is volt amúgy is a gépen. Ment is szépen a laptop ez idáig, eszközkezelőben semmi hibajelenség, látszólag a 10 minden szükséges drivert felrakott, de jött egy hiba. Röviden összekötötte öcsém a laptopot a VT-vel HDMI kábellel. A kép át is megy, de hang nem. Ha fel akarom rakni a dedikált VGA driverét, integrált Intel VGA driverét, vagy a hang driverét akkor azt nem engedi, de hibakódot sem ír ki, csak egy piros nagy x-et amit csak bezárni lehet. HDMI kábel jó, az én laptopommal átmegy a kép mellett a hang is.

    Ilyenkor mi a hiba forrása? Windowsban van a hiba vagy a laptopban? A laptop az egy öregecske Acer Aspire E1-572G.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák