Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Kérlek adjatok tanácsot, mert már sírok. Tegnap este kifagyott a böngészőm, amit feladatkezelőből kilőttem, ekkor kezdődtek a gondok, amik nem csak a böngészőre terjednek ki, hanem a windowsra is. De még azt se tudom szoftveres gond-e ez vagy hardveres eredetű. Gépem alkatrészei a leírásomban. Szóval a problémák röviden: Chrome böngészőben új fülön nyit meg könyvjelzőt, de még csak nem is megy rá automatikusan. Ha ráklikkelek egy fülre az eltűnik. Settingsre, bővítményekre nem tudok kattintani, letöltött fájlokra kattintva nem nyitja meg őket. Windowsban újraindítást követően nem lehet a tálca egyetlen dolgára sem kattintani. Előbb ctrl-alt-del-t kell nyomnom, ott második klikket érzékel, amivel bezárom és csak utána tudok tálcára klikkelni. Asztalon nem tudom húzni a fájlokat, egyszerűen nem rakja odébb őket. Kipróbáltam másik egérrel és billentyűzettel, másik usb portokban is, de nem segített. Gondoltam valami elállítódott újra húzom a rendszert (win 7 sp1 64bit), de nagy megrökönyödésemre formázott ssd-n teljesen friss win7 is produkálja ezeket a tüneteket. Gondoltam winchesteren lehet valami vírus amin kb csak filmek vannak, letöltöttem legfrissebb nod32-t de többszörre se talált semmit, egy árva trójait sem. Malwarebytes program sem talált semmit. Bios cmos reset is volt... Mi tévő legyek? Ha az alaplap diszfunkcionálna, akkor mik ezek a böngészős hibák? Ha szoftveres gond lett volna, akkor újratelepítéssel miért nem tűnt el? ...

Új hozzászólás Aktív témák