Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Fire/SOUL/CD #10076 üzenetére

    szia :)
    az Agent.exe már a 3-as verzióban is futott. egyik verziónál sem található az automatikusan induló programok kötött, viszont a folyamatoknál már ott van mindig.
    a vds.exe szolgáltatás a 3-asnál csak, akkor indul el, ha indítom a Todo-t. a 4-es már egyfolytában futtatja. nem tudom mit változtattak benne, aminek folyamatosan szükséges a virtuális lemez Szolgáltatás. elég zavaró, mert nagyon ritkán használom a programot.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    arra nincs ötleted, mitől lehet, hogy visszaállítottam a rendszert egy korábbi időpontra, amikor még a Todo 3 volt fent és indításkor azt írta h a 4-es indul, aztán a 3-as menüje jött be. azaz nem állította vissza teljesen ezt a programot, pedig a C:\Program fájlok mappába van telepítve. xp alatt még soha nem láttam ilyent. a win7 visszaállítója ennyire nem megbízható ?
    közben most látom, hogy a Start Menü\Programok-nál is még ott van a Todo 4 pár maradványa a visszaállítás után is :) pedig abban az időpontban még csak a 3-as volt telepítve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák