Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    válasz BullZeye #128 üzenetére

    Maki jelen :DDD A lényeg, hogy megoldódott és akkor már tudom kihez kell majd fordulnom, ha garanciás ügyintézésre lenne szükség. :P Bár ne legyen persze (kop-kop-kop).

    Tegnap próbálkoztam a torrentexpander nevű programmal, mert nagyon tetszett, hogy mi mindenre képes (kicsomagolás, imdb borítók stb). Na de arról nem volt szó, hogy pl. nem lehet belőle kiírtani, hogy katalógust csináljon és egy helyre pakolja az összes filmemet átnevezve. :)) Szóval megy a kukába. Nem sikerült találni sajnos még egy normális scriptet se, ami simán csak kicsomagolna ugyanabba a mappába a letöltés befejeződése után. Mindegyik törölni akarja a rarokat, átnevezni a fájlokat, ellenőrzést futtatni stb. Bár lehet azzal a szabad 46MB memóriával lehet nem is kéne nagyon erőltetni a dolgot.

  • BullZeye

    veterán

    válasz BullZeye #128 üzenetére

    Nosza, kedves párom selymes hangja úgy látszik meghozta a várva várt eredményt, 8:30kor már csengetett a DHL futár (postáról jöttem hazafele) kapucsengőnél találkoztunk :D

    Nem rossz dolog ez, szerdán este tönkrement, csütörtökön nyafiztam, de ignoráltak végül is egészen hétfőig, mikor párom felhívta őket, és helyre rakta őket, ez volt tegnap 13:00, 14:00kor VISSZAHÍVTÁK, elnézést kértek tőle, és most már a radiátor mellett pihen, hogy felmelegedjen a kinti hidegből.
    A vicc, hogy tegnap délután még válaszolt az a NŐ akivel beszéltem eddig, hogy hát sajnálják, nem tehetnek semmit.. (de nem adta volna át a mailt egy olyannak, aki tehet...) .. közben meg már úton volt a csomag.

    Moral of the Story, ha smucig vagy, vedd tőlük, viszont legyen egy munkahelyed ahonnan ingyen fel tudod hívni a Holland irodájukat, és legyél agresszív, különben tojnak rád.

    Egyenlőre hagyom a transmission-t meg minden szart, hogy lássam működik e amúgy, meg nem másolok rá semmit, csak max 100 gigát tesztelés céljából :)

    Nagyon remélem, hogy nem megy tönkre ez is, mert akkor vér fog folyni.

Új hozzászólás Aktív témák