Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danniel

    tag

    válasz compi.hu #396 üzenetére

    Tegnap amikor próbálkoztam, se kép se hang. Párosítás megvolt, majd katt a zöld lefele nyílra (asszem ez a jele), de nem történt semmi sem. (nem jelezte a sok kis jobbra nyíllal, hogy dolgozik). Arra gondoltam, hogy átmásolom az office contacjaimat a simre, és egy egyszerűbb telefonba átteszem a sim kártyámat, azt párosítom a PNA-val, majd onnan áthúzom a telefonkönyvet, törlöm azt a párosítást, sim vissza a sajátomba, ismét a sajátommal párosítom és kész. Ez nem jött be. Odáig rendben volt, hogy simre átmentem a contactokat, telefoncsere, áttöltés (simán áttöltötte). De miután a sajátomat párosítottam ismét, a telefonkönyv ugyan bennemaradt a PNA-ba, de hiába hívtam fel magam olyan számról, ami benne volt, nem írta ki a nevet. Ez nem tudom miért így van. Szóval nem sikerült "átvernem". Aztán arra gondoltam, hogy megpróbálom mégegyszer a saját telefonomról áttölteni. Csodák csodájára, az újrapárosításkor megkérdezte a telefonom, hogy engedélyezem-e a hozzáférést a telefonkönyvhöz a PNA számára (tegnap ilyet nem kérdezett). Engedélyeztem, el is kezdte áttölteni (zöld nyilak megjelentek, mutatván, hogy dolgozik), de nem akart véget érni a folyamat. (a többi telefonról másodpercekig tartott csak) Gondoltam, megpróbálom kevesebb sim kontakttal, hátha az a baj, hogy sok az adat. Töröltem a sim kontaktokat, egyet hagytam meg csak. Az office contactokat békén hagytam, meggyőződésem volt, hogy azokat nem is látja. Az eredmény az volt, hogy még mindig sokáig tartott, és nem sikerült, mert a teló megunta és valamiért bontotta a kapcsolatot. Aztán megpróbáltam még egyszer úgy, hogy közben b*zeráltam a telefont, hogy nehogy megint elunja magát és lekapcsolódjon. És ekkor sikerült. És kapaszkodjatok, nemcsak az egy szem sim kontakt ment át, hanem az összes office contact is. Tehát Windows Mobile esetén elvileg az office contact-ok is átmennek. Nem tudom, tegnap miért nem kérdezte meg, hogy áttöltheti-e, de úgy gondolom, ez volt a gond. Pedig teljesen normálisan párosodtak tegnap is.

    Tehát odáig kellene eljutnotok, hogy megjelennek az áttöltést jelző nyilacskák. Nem tudom, hogy idáig eljut-e a PNA-tok. Ha igen, akkor tuti át tudja tölteni. Ha meg sem kérdezi a teló, hogy áttöltheti-e, akkor esetleg meg lehet nézni a telefon bluetooth beállításait, nincs-e valami olyan service tiltva, ami nem kellene (ez csak egy tipp). Elvileg a ti telefonjaitokban lévő bluetoothnak is tudnia kellene a telefonkönyváttöltést... Ti hol akadtok el? El sem kezdi áttölteni? Meg sem kérdezi, hogy áttöltheti-e?

    http://www.flickr.com/photos/cirmidesign/

Új hozzászólás Aktív témák