Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kill_switch

    senior tag

    válasz ekto #851 üzenetére

    Egyedül is van értelme hajtani, én már nem szoktam a fogyikon idegesíteni magam. Tegnap is nyertem egyet, 1,7M jött össze nekem, a másik két baleknak meg valami 300K/300K, mert nekik annyi volt a meccs, hogy a peek-re ugráltak vissza meghalni... Bőven össze lehet kalapálni egyedül is a betevőt, így meg, hogy felemelték 2M-ra a határt, még könnyebb, mert lassabban gyűlik mindenkinek. Verdansk-ba az 1M simán megvolt kb 10 perc alatt egy terület bejárásából (pl. boneyard, tran station), itt viszont többet kell rohangálni, mert egy területen nincs annyi lé. Bár most a karácsonyfák valamennyire feltolják az adott területet, meg ha van egy normális csapat és minden csapattag farmolja a pénzt és van annyi gógyi, hogy nem megy egy épületbe 2 ember ugyanazt a kört lefutni, akkor valószínűleg itt is hamar össze lehet szedni, de úgy néz ki ez ritka, mert nem találkoztam még túl rövid körrel ezen a pályán.
    Ha kiszedik a karácsonyfákat meg a krampuszt és társait és máshoz nem nyúlnak, akkor elégedett leszek, továbbra is marad a plunder szórakozásra. :K Az meg már csak plusz, hogy 50-60K XP simán megvan egy jó körrel XP duplázó nélkül, úgyhogy a BP-t is lehet rendesen pörgetni. :DD

Új hozzászólás Aktív témák