Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz ripla #503 üzenetére

    Best Buy játékos topikban korábban kivoltak tárgyalva az ilyen oldalak.
    Ez piactér, a kitudja honnan szerzett kulcsokat árulják az emberek. Valakinek nincs gondja, van akinek lesz, mert leveszik a játékát, mert aki eladta pl. lopott bankkártyával fizetett. Szóval rizikós.

    (#507) Ellia: Igen, ezek legál kereskedők, jó kiindulási pont.

    Nemrég volt -50%-on, de az különleges, 1 évben egyszeri Warhammer játékokat érintő akció volt. Szerintem olyan -30% körülre számíthatsz a Summer Salen a Steamen.

    (#512) Ellia: Szerintem a kettő nem függ össze.

    Magánvélemény, de szerintem aki játszani akar vele, vegye meg az első jobb akcióban. Ha esetleg jövőre úgy gondolják, hogy nem éri meg és lelövik a szervereket, legalább addig tudsz játszani vele (amíg meg nem unod).
    Ha jól emlékszem a Van Helsing III-hoz is próbáltak valami eventeket és nem volt hosszú életű. Most persze mögöttük van a 40k, szóval picit tovább is élhet, nameg ezúttal nem teltek el évek a PC-s és a konzol verziók között.
    Az én szememben a legnagyobb kérdés, hogy ha majd valamikor megveszem (lesz gépem is a futtatáshoz), lesz-e valami forgatókönyv, hogy pl. singleben menjen az összes tartalom, mert addigra nem lesz szerverük, az igen valószínű. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák