Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Cifu #738 üzenetére

    Vagy darkmoney....na mind1. Tudom, hogy elképesztően pénzéhes brigád a GW, de gondoltam, hogy van egy bizonyos határ, amit nem képesek átlépni. És nincs!!!!! :((( Tudom, hogy én voltam a naiv, de akkor is. Ez most legalább olyan rosszul esik, mint a PC-s játékok licensz osztogatása! :W Hogy inkább jelent volna meg 3-4 évente egy WH40K játék, de az lett volna szorosan felügyelt minőségi alkotás. Nem pedig a 90%-uk instant kuka megjelenéskor.... Érthető, hogy ennyire fáj, hiszen a kedvenc univerzumom. :(

    Na de hogy legyen valami jó is, a "Titanicus" legvégén járok. Nekem ez baromira adja!!! Ugye a "Mechanicus" játék kapcsán pörögtem rá ennyire a témára és jöttem rá, hogy szinte semmit nem tudok róluk. Így is rengeteg infoval lettem már gazdagabb, de alig várom, hogy ezután egyből nekikezdjek a "Forges of Mars" omnibusnak, aminek azért van súlya, 944 oldal. :DDD Jó lesz! Felér egy kis edzéssel majd minden nap a trolin tartani. Lenne eszem és lennék már hajlandó áttérni az ebook-ra.... :DD De nem veszi be a gyomrom még mindig. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák