Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz SoulReaver #10857 üzenetére

    Vannak csalok, ven par video is a neten.
    Nekem tegnap volt olyan, hogy a20mm nem volt kepes talaltot okozni. Volt olyan ellen akit 5 en uldoztunk es lottunk, de de nem volt talalt :). De hat biztos az ero volt vele :). Da az is lehet a net volt fos. Ilyenkor kilepek es keresek mas elfoglaltsagot, mast ugy sem tehetek :)

  • PAtr0n

    addikt

    válasz SoulReaver #10857 üzenetére

    Szokjál hozzá, hogy mindig más nemzettel könnyebb. Én már 3.-ik éve játszom A WT-vel, volt időm megtapasztalni. Ami biztos, hogy az orosz nagyon könnyű ág a repülőknél (khmmm, Russian bias), tankoknál hullámzó.
    Régen pl, rengeteg gond volt egyes fegyverek sebzésével, meg úgy eleve a sebzési rendszerrel (most sem tökéletes, sőt..). Egyes gépágyútípusok nagyon gyatrák voltak a németeknél, japánoknál egyenesen katasztrófálisak. De pl, az angol/amerikai Hispano-val is voltak gondok egy darabig. Most szerintem jelenleg a játék legjobb 20mm-ese. Aztán javítgattak a német 20mm-es MG-ken, volt egy idő amikor a 20mm-es MG/FF és MG151-es brutális tűzerőt produkált (pl FW-190-A4-en), Egy kisebb sorozat elég volt egy B-17 es szárnyába/farkába és pottyant is lefelé. Azóta ezen nerfeltek, pedig sok háborús szakértő szerint, akkor volt helyes a DMG modell azokra az ágyúkra. Időközben, a japán ágyúkkal is csináltak valamit, most már sebeznek is, régebben csak huggyozni lehetett velük. Érdekes módon az orosz géppuskákkal és ágyúkkal sose volt gond :D
    Tudnék még mesélni a kis kaliberek fejlődéséről is a játékban, de ezt most hagyjuk, unalmas lenne. :)

    Most térjünk át a Spitfire-re: Mivel azok olyan gépek aminek csak a szárnyában vannak a fegyverei, ezért érdemes összetartást állítani! Kinek mi, szerintem az 500m az pont ideális, sokan ettől még kevesebbet használnak.
    Még valami: (illetve még egyszer) A pilótádra nincs olyan képzettség ami a pontosságát növeli! A lövészekre van olyan! A földi személyzet fejlettsége hatással van a fegyver beragadására/túlmelegedési idejére, de a pontosságára/szórására nem!

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • pc360

    addikt

    válasz SoulReaver #10857 üzenetére

    Teljesen mindegy a legénység a gép manőverezhetősége szempontjából, ezt már írtuk neked (amúgy 20-25-öseim vannak most az oroszoknál). A fegyverekre sincs hatással, kivéve az auto torretekre, amikor nem te irányítod a löveget. A legénység a pontszámok megfelelő elosztásával csak nagyobb vision range-et kap, később dőlnek ki, ha nagy G-force éri őket, gyorsabban töltődnek újra a fegyverek, jobban céloznak a turretekkel stb. A gép sebességéért, fordulékonyságáért csakis az adott gép alapvető tulajdonságai és annak fejlesztései felelnek.

    PAtr0n: Hoppá! Összetartás-állítás? Ezt hol lehet megtenni? A játék kezdetekor, a gépválasztó képernyőn nem csak az indikátort állítja a megadott távolság, hanem a fegyverek fókuszát is? Vagy azt máshol lelem meg?

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák