Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    Üdv mindenkinek,
    1-2 napja ismerkedem a játékkal, miután a WOT nagyon felnyomta az agyvizemet, és azt kell hogy mondjam, nagyon kellett már egy ilyen. Először is nem bosszant, ha veszítünk, ha én közben megnyertem 1 dogfightot, vagy kilőttem pár földi célpontot, tele van sikerélménnyel, rengeteg dolgot lehet benne csinálni.
    Ami viszont elképesztő, az a grafika! Amikor először kerültem be egy pályára, ahol a felhőkben kezdtük, majd kb 10mp után lassan kitisztult a látvány, és elém került egy gyönyörű hegység, hirtelen el is felejtettem mit is csinálok én itt, és csak nézelődtem :)
    Külön élmény volt amikor a földi célpontok a völgyek mélyén haladnak, és végig kell repülni rajta, a Star Warst juttatta az eszembe.
    Nem szoktam szimulátorozni, és iszonyat béna vagyok, az anyahajóra leszállás például csak sokadjára sikerült, és sokszor az egérrel sem vagyok kibékülve, és a földön kötök ki, de mégis nagyon élvezem.
    Egyelőre az Orosz vonalat csinálgatom.
    Annyi kérdésem van, hogy mi alapján sorol be a játék a többiekkel? Hogy milyen gépeket viszek, vagy az én besorolásom alapján?
    Egyelőre a saját indítóját használtam, most jön le a steames helyette, ahogy itt ajánlottátok.
    Szóval gondoltam beköszönök, bocs hogy hosszú lett :)

Új hozzászólás Aktív témák