Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz SP4C3 #8046 üzenetére

    Nem azt mondtuk, hogy fogalmad sincs a laposokról, hanem hogy pl a Dell Precision szériáról nincs fogalmad. Nagyon sok ember nemtud ezekről a gépekről, ebből fakadóan általánosítanak a laptopokról, és életük végéig ezekben a tévhitekben élnek. Igenis van normálisan bővíthető laptop, tisztességes hűtéssel, csak azokat nem 200-300 ezerért árulják, nem 1,5 - 2 kg-osak, és nem 7-8 mm-es házba tuszkolják bele
    Az én Precision M6600-asom újkori listaára 960 ezer Ft volt... 2011 év végén
    Nem egy konzumer árkategória, láthatod
    2012 óta használok WorkStation notebook-ot, ha annyira szar lenne, nyilván nem használnék most is ilyet
    Fogadni mernék, hogy egy 17,3-as Precision még a kezedben sem volt, hogy ennyire tévhitben élsz
    Mint mondtam, az emberek legjava ezt a szériát nem ismeri. Ismeretlenül pedig se tárgyról, se emberről ne ítélkezz
    Haverom unokatestvére Ázsiában dolgozik olajvállalatnál, járják Európát, főként Ázsiát, csővezetékeket terveznek, és a hozzá kellő rendszereket, a terepen, Precision notikkal.... Nyilván azért, mert olyan szar...
    Én meg 5 éve dolgozok abban, amiben vagyok, mégis a Preci a legjobb választás erre, mert bárhol van tisztességes 3D teljesítményem (megint nem keverendő a konzumer szemétdombokkal). Nincs throttling, nincs túlmelegedés, és bármit tudsz benne bővíteni, fejleszteni...
    Részemről lezártam, ettől függetlenül látom, hogy semmi fogalmad nincs a Precision szériáról.... Én csak 5 éve használok Preciket....

    Az FPS problémát megoldottam, szöszölni kellett a beállításokkal ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák